Adnan Oktar Suç Örgütü’nün Aleyna Tilki’yi de Tuzağına Düşürmeye Çalıştığı Ortaya Çıktı

Genç şarkıcı Aleyna Tilki’nin yıllar önce Adnan Oktar Suç Örgütü’nün ağına düşürülmeye çalışıldığı öne sürüldü. Instagram’dan Pop Bizde’nin haberine göre Kedicikler, bir dönem de Aleyna Tilki’nin peşine düştü! Detaylar…

Kaynak: https://www.instagram.com/popbizde/

Suç örgütü lideri Adnan Oktar ve beraberindeki 176 kişi, ‘suç işlemek amacıyla örgüt kurma’ ve ‘çocukların cinsel istismarı’ gibi birçok suç iddiasıyla 2018’de tutuklandı. Oktar 8 bin 658 yıl hapis cezası aldı.

Bu tutuklanmanın ardından söz konusu örgütün içerisinde bulunan ve Kedicik adı verilen kadınlara uygulanan şiddet ve istismar da tüm çıplaklığıyla gözler önüne serildi.

Örgüt üyelerinin AVM’lerde genç kızları ağlarına düşürmek için neler yaptığının ortaya çıkmasının ardından Eser Yenenler’in eşi Berfu Yenenler de Adnan Oktar’ın ağına düşmekten son anda kurtulduğunu anlatmıştı.

Instagram’dan Pop Bizde (Kaan Ölker), Adnan Oktar Suç Örgütü’nün 13 yaşındayken Aleyna Tilki’yi de ağına düşürmeye çalıştığını iddia etti.

Kaynak: Pop Bizde

Kaan Ölker’in iddiasına göre Kedicikler, henüz Aleyna Tilki 13 yaşındayken ve meşhur değilken Aleyna’nın peşine düştü.

Annesi Havva Öztel’in sahibi olduğu öğrenci yurdunun tanıtımı için annesine destek olan Tilki, broşür dağıtımı sırasında Kedicikler’den birinin dikkatini çekiyor ve söz konusu Kedicik Aleyna ile yakın ilişki kurmaya çalışıyor.

Kedicik, Aleyna Tilki’ye “Çok yeteneklisin, sen şarkı yapmalısın” diyor ancak Aleyna Tilki’nin annesi bu durum karşısında şüpheleniyor.

Araştırmaları neticesinde söz konusu Kedicik’in Adnan Oktar’la ilgisinin olduğunu ve vaatlerin yalan olduğunu anlıyor, duruma el atıyor.

Pop Bizde, Aleyna Tilki’nin kandırılmasına ve tarikata girmesine engel olan annesinin bu olayı yakın çevresine anlattığını söylüyor.

Siz ne düşünüyorsunuz?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir