Dilan Polat Gözaltına Alındıktan Sonra Husumetlisi Banu Parlak’tan Dikkat Çeken Paylaşımlar Geldi

Sosyal Medya Fenomeni Banu Parlak, ‘Başıma bir şey gelirse Dilan Polat ve Engin Polat sorumludur’ açıklamasında bulunmasının ardından iş yeri kurşunlanmıştı. Polat ailesinin kara para aklama suçlamalarıyla gözaltına alınmasından sonra Instagram’dan arka arkaya hikaye atan Banu Parlak’ın paylaşımları kısa sürede dikkat çekti.

Gelin Banu Parlak’ın yaptığı paylaşımları bir görelim…

Akılalmaz iddiaların odağındaki Dilan ve Engin Polat çifti son haftalarda kara para aklama ve vergi kaçırma gibi suçlarla gündemde.

MASAK radarına takıldıktan sonra mal varlıklarına el konulan ve yurt dışına çıkış yasağı getirilen Polat çiftinin bir de tetikçi tuttuğuna dair iddialar ortaya atılmıştı.

Engin ve Dilan Polat ikilisinin tetikçi tutarak söyledikleri birkaç ismi vurdurmak istedikleri iddiaları gündemde geniş yankı bulmuştu.

Şaşırtıcı iddiayı ortaya atan isimlerden biri ise bir dönem arabasında şarkı söylerken çektiği videolarla tanınan Banu Parlak oldu.

Sisi lakaplı Seyhan Soylu da bu konuyla bir açıklama yapmış ve ‘Dilan-Engin Polat çiftinin bir kişiyi kapısının önünde vurdurduğunu ve ‘Dilan Polat’ın selamı var’ dedirttiğini’ ifade etmişti.

Şimdilerde güzellik merkezi işleten Banu Parlak sosyal medya hesabından bir video yayınlamış ve Dilan ve Engin Polat’ın kendisini vurdurmak için tetikçi yolladıklarını söylemişti.

Parlak, ‘Bunlar oturdukları semtte bir gencin parasını alarak borç adı altında bu parayı geri vermek için Banu Parlak’ı vurmayı şart koşmuşlar çocuk da yapmamış Daha sonra çocuğu içeri aldırıyorlar çocuk çıkınca çocuğa sıktırıyorlar dün akşam bacağından vuruluyor çocuk ve kendisi bana ‘Banu Parlak’ı vur dediler ben vurmadım. dedi” ifadelerini kullanmıştı.

Dün gece sıcak bir gelişme yaşandı ve Polat çifti İstanbul Emniyet Müdürlüğü Mali Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü ekiplerince gözaltına alındı.

Dilan Polat’la olan husumetine sosyal medyadan çok kez şahit olduğumuz Banu Parlak, Polat ailesinin emniyet güçlerince alınmasının ardından yaptığı paylaşımlarla gündem oldu.

Sosyal medya fenomeni “Can güvenliğimin olmadığını düşünüyorum.” dediği video ile alay eden Dilan Polat’ın o anlarını paylaştı.

İş yerleri kurşunlandıktan sonra “can güvenliğimiz yok” açıklaması yapan Polat ailesini paylaşan Parlak, “ilahi adalet” dedi.

Banu Parlak, bir sonraki paylaşımında da Dilan Polat yüzünden güzellik sektörünün ciddi bir darbe aldığını söyledi.

Dilan Polat’ın “boğazımızan haram para geçmedi” diyerek ekmeği öpüp başına koyduğu anları da paylaşan Parlak, “nimetle şaka olmaz” diyerek yaşananları tiye aldı.

Ultra lüks hayatlarını durmaksızın paylaşan Polat ailesinin gözaltına alındığı haberin ardından Aile dizisinde yapılan Dilan Polat göndermesinin olduğu sahneyi yayınladı.

Gözaltına alınmadan bir süre önce sosyal medya hesabından oğluyla fotoğraflar paylaşan Dilan Polat’ın veda minvalindeki paylaşımı tepki çekti.

Parlak, çocuğuna sarılarak gözyaşlarına boğulduğu fotoğrafa ‘Vedalar ancak güzel yürekleri acıtır’ isimli şarkıyı ekleyen Dilan Polat’a böyle tepki gösterdi.?

Banu Parlak son olarak Dilan Polat’ın “akıllı kadınım ben” dediği videoyu paylaşarak “çok akıllıymışsın gördük” notunu düştü.

Peki siz bu paylaşımlar hakkında neler düşünüyorsunuz?

Yorumlara bekliyoruz…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir