Friends Dizisinin Monica’sı Courteney Cox, Matthew Perry’ye Veda Etti: Seni Her Gün Özlüyorum

Friends dizisinin eğlenceli oyuncusu Matthew Perry ani ölümü ile hepimizi yasa boğmuştu. Friends ekibi arkadaşlarının ölümü hakkında toplu açıklama yapmışlardı. Courteney Cox kişisel hesabından yayınladığı veda ile Matthew Perry’ye veda etti.

Detaylar aşağıda ??

1994 yılında seyircisi ile buluşan Friends, birçoğumuzun kendisi bulduğu ve karakterleri en yakın arkadaşı gibi hissettiği bir dizi haline gelmişti.

İzlerken kendimizi bulduğumuz ve en sevdiğimiz karakterlerden bir tanesi de Chandler Bing’di.

Chandler karakteri ile kalbimizde yer edinen Matthew Perry, 29 Ekim tarihinde hayatını kaybetmiş ve ani ölümü ile hepimizi derin bir üzüntüye sokmuştu.

Matthew Perry’nin ani ölümünün ardından tüm gözler ekibe çevrilmiş Friends ekibi ise toplu bir açıklama yapmış ancak kişisel olarak herhangi bir açıklamada bulunmamışlardı.

Matt LeBlanc’dan sonra kişisel olarak açıklama yapan isim Courteney Cox oldu.

Courteney Cox, Instagram hesabından Chandler ve Monica’nın birlikte oldukları ilk sahneyi paylaştı.

Courteney Cox, Matthew Perry’ye veda ederken şu açıklamaları yaptı:

‘Seninle yaşadığım her an için çok minnettarım Matty ve seni her gün özlüyorum. Biriyle benim Matthew ile olduğum kadar yakın çalıştığında, paylaşmak istediğim binlerce an var. Şimdilik burada en sevdiklerimden biri var. Biraz geçmişten bahsetmek gerekirse, Chandler ve Monica ‘nın Londra’da bir kaçamak yapmaları gerekiyordu. Ama seyircinin tepkisi sayesinde, bu onların aşk hikayesinin başlangıcı oldu. Bu sahnede, çekime başlamadan önce söylemem için komik bir replik fısıldadı. Sık sık böyle şeyler yapardı. Komik ve kibardı. ‘

Huzur içinde uyu Chandler Bing, seni hep esprilerin ile hatırlayacağız…

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir