Kış Gelmeden Gardırobunu Hazırlamak İsteyenler İçin: Kışlık Alışverişinizde Olması Gereken 10 Parça

Bizi bunaltan sıcaklar yavaş yavaş gitmeye başladı. Birkaç ay sonra havaların serinleşeceğine şüphe yok. Bu yüzden kışlık alışveriş için size birkaç tavsiyemiz var!

1. Ellerinin soğuktan çatlamaması için ellerini ısıtacak eldivenler!

Birçok kişi kışın eldiven kullanmıyor ama aslında elin ısısını korumak çok önemli. Bu yüzden tarzınıza uyacak bir eldiven almanız ve kombinlerinizde sıklıkla kullanmanız gerekiyor!

2. Elleri sıcak tutarken ayakları da unutmamak için yünlü çoraplar!

Ellerimizi koruduğumuz gibi ayaklarımızı da sıcak tutmamız gerekiyor. Her ne kadar ayakkabının içinde olsa da yünlü çoraplar giyerek ekstra sıcaklık sağlayabilirsiniz. Ayrıca ayakkabıyı çıkardığınız zamanlar için de ayaklarınızı düşünmeniz gerekiyor.

3. Çorapların yetmediği yerde ayaklarınızı sıcak tutmak için kışlık ayakkabılar!

Özellikle de gün içinde dışarıda çok fazla vakit geçiriyorsanız iyi bir kışlık ayakkabı seçmeniz gerekiyor. Bu ayakkabının sıcak tuttuğu kadar ayağınızı rahat hissettirmesi de lazım.

4. Günlük hayatta rahat olabilmek için uzun kollu tişörtler!

Big Bang Theory’i izlediyseniz, uzun kollu tişört denildiğinde aklınıza hemen Sheldon’ın gelmesi muhtemel! Soğuk havalarda uzun kollu tişörtler gerçekten hayat kurtarıyor.

5. Vücudunu sıcak tutarken aynı zamanda yumuş yumuş hissettirmek için polar ceketler!

Polar ceketler insana kendini bulutların üstündeymiş gibi hissettiriyor. Böylece vücudunuz üşümezken huzurlu da hissediyorsunuz. ?

6. Tarzınızı öne çıkarırken bir yandan da ısıtmak için şallar!

Şallar çok şık duruyor ve bir kombini tamamlayıcı görevi görüyor. Bu yüzden yapacağınız kış alışverişinde çeşit çeşit şal almak isteyebilirsiniz.

7. Şaldan daha fazla ısıtacak bir şey arayanlar için atkılar!

Şallar gibi atkılar da kombini çok iyi bir şekilde tamamlıyor. Atkıları daha günlük ve sportif kombinlerde kullanabilirsiniz.

8. Hava soğuk olsa bile istediklerinizi giyebilmeniz için külotlu çoraplar!

Kim demiş kışın elbise ve etek giyilmez diye? Doğru kalınlıkta külotlu çoraplarla istediğiniz her şeyi mevsim fark etmeden giyebilirsiniz!

9. Soğuk havaları eğlenceli hale getirmek için eğlenceli kazaklar!

Kışın aynı sıkıcı kazakları giymekten sıkılıyorsanız, eğlenceli kazaklar tam da aradığınız şey! Birbirinden farklı konseptte eğlenceli kazaklar bulabilirsiniz.

10. Her yeri sıcak tutup da başı tutmamak olur mu?

Eğer migreniniz varsa kış mevsimi sizin için zorlu geçiyor demektir. Bu yüzden başınızı iyi bir bere satın alarak sıcak tutmanız gerekiyor. İstek değil, kesinlikle ihtiyaç!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir